Heyecanlı Bekleyiş Sona Erdi: Pokemon GO, iOS ve Android için Yayınlandı!

admin 12-07-2016 469
img
Yılların efsanesi Pokemon'un 'artırılmış gerçeklik deneyimi' sunan oyunu Pokemon Go nihayet yayınlandı. Merakla beklenen oyuna ülkemizden nasıl ulaşabileceğimize birlikte göz atalım...
Yılların efsanesi Pokemon’un artırılmış gerçeklik deneyimi ile şekillenen yeni oyunu Pokemon GO nihayet karşımızda. Sokaklara çıkıp pokemon kovalamak için artık hazırız. “Sokaklarda Pokemon kovalamak” diyorum çünkü oyun gerçekten de sokaklarda geçiyor ve siz bizzat hayatın içinde oyunu yaşıyorsunuz. Bu nasıl oluyor derseniz aşağıdaki içeriklerimizden Pokemon GO hakkındaki ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
Aslında Pokemon GO üzerine uzun uzun konuştuk ve bugüne kadar gelen bilgileri sizler ile paylaştık. Hepimiz bir süredir uzun bir bekleyişe koyulduk ama hala bazı noktaları kaçırmış ve Pokemon GO ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenler için yukarıdaki linkler çok faydalı olacaktır. Bu haberimizde ise dünya çapında birçok ülkede yayınlanan oyuna ülkemizden nasıl erişebileceğimize göz atacağız. Bu cümleden anladığınız üzere oyun ülkemizdeki uygulama marketlerde ne yazık ki henüz yok. Bu nedenle beklemek istemeyen oyuncular için her zamanki yöntemler devreye girecek.

Yorumlar
dfs dfs dfsdf sdfsdf
sadasd sdf sf sdfsd fsdfsdfsd
dfdf
dfdf


Sponsor